slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe słowa nakreślające stereotypową kobietę? Ja znam: milość, bliscy oraz wyglad. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednak nie akceptują postawy w nieskończoność zaangażowanego mężczyzny. Jak często mawiają w połowie pragną troski, stałości w uczuciu, jednak z drugiej strony w sekrecie marzą o tym ażeby ich facet od czasu do czasu stawiał opór, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak dogodzić wymaganiom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Dbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej mniejsze lub wielkie potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później po prostu gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna