bizuteria-2020.pl

Wyroby Złotnicze to określenie stosunkowo szerokie. Na jakie kategorie da się je pogrupować? Oczywiście biorąc pod uwagę metal szlachetny, z którego pozostają zrobione i jakie dodatki użyto. Teraz jednak zrobimy klasyfikację z uwagi na typ biżuterii.
Naszyjniki – ubóstwiane od lat, tak samo poprzez płeć piękną jak i facetów. Subtelna przywieszka na łańcuszku z reguły noszona na piersi to sedno niewieściego piękna.
Srebrne kolczyki to następny typ damskich produktów z rodzinny biżuterii. Zazwyczaj robi się je ze srebra. Wyróżniamy wiele klas zapięć, na przykład Klasyczny. Właśnie one pozostają najbardziej znane pod względem sprzedaży zbranży złotniczej.
Pierścionki od lat zdobią nie tylko męską rękę. Wyróżniamy te klasyczne, ale też wzory z diamentami. Zazwyczaj posiadają jakąś symbolikę.
Bransoletki to niewielkie łańcuszki jakie panie z reguły ubierają na nadgarstek, jednak czasami i na nodze, od niedawana stało się to niezwykle „fajne”
Beadsy to rodzaj, jaki przyszedł na nasz rynek ze stylowych Włoch. Zawieszki nakładane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletkę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że są one występują w ogromnej liczbie modeli prawie wszelka kompozycja jest oryginalna.
Na świecie pojawia się również seria wywodząca się w Stanach zjednoczonych. W której zawieszki są zawieszane do bransoletki przy użyciu malutkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charmsy.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny pierścieni. Niedawno zdecydowanie zyskały na sławie. Wszystkie pary chcą mieć modele oryginalne ponadto romantyczną sentencją.
Zegarki – nasza końcowa grupa z działu biżuterii. Bardzo często kupowana także przez facetów. Ważny pozostaje nie tylko materiał, ale również urządzenie wewnątrz.
Rodzajów biżuterii pozostaje naprawdę niemało. Kiedy już dokonujemy zakupu czasem lepiej poszukać małą firmę złotniczą. Wyroby będą zdecydowanie wyższej klasy i także trochę tańsze.

biżuteria 2020